naser
از on آبان 3, 2019
44 views

راه اندازی سامانه نیاز تولیدکنندگان داخلی

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت در هشترود از راه اندازی سامانه نیاز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، اکبر صادقی در جلسه بررسی مشکلات کارخانه داران شهرک صنعتی پروفسور هشترودی گفت : سامانه نیاز در واقع نیازهای ساخت داخل را در کشور نیازسنجی و شناسایی می کند.
راه اندازی سامانه نیاز تولیدکنندگان داخلیوی افزود : این سامانه در جاهایی که درخط تولید و زنجیره تولید به خارج ازکشور وابستگی داریم و در داخل کشور ظرفیتهای لازم برای سرمایه گذاری و تولید در این زمینه ها وجود دارد هماهنگی بین آن نیاز و تولید کننده ایجاد می کند.
صادقی اضافه کرد : این سامانه فعال است و تولیدکنندگان می توانند نیازهای مربوطه خود را رصد کنند تا به خودکفایی کامل برسیم.
مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت در مورد افزایش قیمت و احتکار نان هم گفت : مردم برخی مناطق ازکمبود نان گله مندند و این فقط در بعضی ازشهرها که به صورت فصلی تراکم جمعیت مثلا در فصول گردشگری و برداشت محصولات دارند مشهود است.
وی خاطرنشان کرد : در حالت کلی با مشکل کمبود نان در کشور روبرو نیستیم و با هر گونه گرانفروشی و احتکار نان در سوپرمارکت ها و ارائه نان به صورت فله ای و زیاد توسط نانوایان به سوپرمارکت ها برخورد خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان های هشترود و چاراویماق نیز خواستار ایجاد آتش نشانی و اورژانس مستقل در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی شد.
سید حمزه امینی حمایت دولت ازصنایع کوچک را باعث توسعه ایجاد اشتغال دانست و افزود : دولت باید ازصنایعی که به خاطر نقدینگی مشکل دارند و در حال تعطیلی هستند حمایت کند

پست شده در: فناوری
کلمات کلیدی: سامانه نیاز
5 کاربر از این خوشم آمد