اهمیت تبلیغات در طراحی سایت

 

وقتی کسی می تواند با قیمت دلار به اینستاگرام معروف تبدیل شود وقت آن است که از خود بپرسیم ، چه کسی واقعاً به شماره های دنبال کننده در طراحی سایت اهمیت می دهد به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال ، در طراحی سایت معیارهای غرور مانند تعداد پیروان و لایکهای عکس هر روز برای ما کمتر و کمتر است ما به شما خواهیم گفت چرا برندها از اینستاگرام برای ایجاد استراتژی های مختلف تبلیغاتی استفاده می کنند.
با این حال ، حتی خود اینستاگرام نیز کمتر به لایک عکس و تعداد پیروان در طراحی سایت توجه می کنند. آنها اخیراً یک کارآزمایی را اجرا کردند که شاهد حذف تعداد همسایگان از عکس ها بود. تصور ما این است که اساساً این تصمیم یک آزمایش اجتماعی بود که در طراحی سایت به مردم کمک کرد تا کمتر با معیارهای غرور وسواس کنند. جذب کاربر به طراحی سایت در نگاه اول که از خواندنی ترین مقالات وب سایت نونگار پردازش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

 

استفاده از شبکه های اجتماعی در طراحی سایت

اینستاگرام قبل از اجرای آزمایشی خود گفت ما می خواهیم كه طرفداران شما روی آنچه شما به اشتراک می گذارند تمرکز كنند ، نه تعداد دوست داشتن پست های شما در طی این تست فقط کسی که یک پست را به اشتراک می گذارد ، تعداد لایک های دریافتی خود را در طراحی سایت می بیند. حذف لایک ها و دور شدن از معیارهای غرور ، انتقاد عمومی را به سمت اعتیاد اینستاگرام نشان می دهد. تحقیقات نشان می دهد که دریافت.
مانند در عکس شما همان مدارهای مغزی را ایجاد می کند که می تواند باعث اعتیاد شود. این شبیه به مواردی است که وقتی شخص پول بدست می آورد خاموش می شود. بنابراین ، مشخص است که چرا معیارهای غرور کار می کنند ، اما دقیقاً کاری که آنها برای یک تجارت انجام می دهند در طراحی سایت نیست. وقت آن است که با خودمان صادق باشیم. ما باید خودشیفتگی و اعتیاد خود را به چشم نگاه کنیم و اعتراف کنیم که معیارهای غرور اهمیتی ندارند.

 

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت

طراحی سایت در تهران  طراحی سایت تهران  طراحی سایت تهران   طراحی سایت تهران 

ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت  ساخت سایت