fns4565
از on آگوست 26, 2019
13 views

آموزش جامع ایمیل مارکتینگ در نیوسئو

آموزش ایمیل مارکتینگ، از جمله مواردی است که امیر قمصری به آن توجه ویژه ای داشته است و در این راستا نیز، یکی از بهترین و جامع ترین آموزش های ایمیل مارکتینگ دنیا را برای مخاطبان و دانشجویان خویش به زبان فارسی تهیه نموده است. در این آموزش، دانشجویان با بهترین ترفندهای افزایش فروش از طریق بازاریابی ایمیلی آشنا می شوند. همچنین تکنیک های افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها نیز، در این آموزش مطرح شده است که دانشجویان می توانند با نوشتن عناوین جذاب و کاربردی در ایمیل های ارسالی خود، شاهد این افزایش باشند.

رسانه های اجتماعی قدرتمندتراست یا ایمیل؟!

اگر این سوال در ذهن شما ایجاد شده است باید این نکته را از امیر قمصری در ذهن داشته باشید که ارسال ایمیل 3 برابر اثرگذاری بیشتری نسبت به استفاده از توییتر و فیس بوک دارد. بازاریابی شبکه های اجتماعی بسیار محبوب است اما به این زودی ها جای بازاریابی ایمیلی را نمی گیرد.

با این حال، اگر قصد استفاده از رسانه های اجتماعی را دارید، میتوانید در کنار آن به بازاریابی ایمیلی نیز بپردازید و از آن نیز در کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید. این نکته برای بازاریابان اینترنتی، بسیار مهم است که بر روی لیست ایمیل خود سرمایه گذاری کنند چرا که ایمیل مارکتینگ از بهترین و قدرتمندترین راه ها برای ایجاد مخاطب و برقراری ارتباط با آن ها می باشد.

در آموزش ایمیل مارکتینگ نیوسئو، می آموزید چگونه از این طریق ارتباط تان را با مشتریان قدیمی حفظ کنید و با آنها در تعامل و ارتباط باشید. مشتریان فعلی و بالقوه خود را نیز حفظ کنید و با آن ها نیز ارتباط خود را حفظ کنید.

تکینک های نوشتن محتوای تبلیغاتی و جذاب نیز از جمله مواردی است که در این دوره مطرح می شود و دانشجویان می توانند با آخرین تکنیک های تبلیغ نویسی در ایمیل آشنا شوند و ایمیل هایی مناسب  و جذاب برای مخاطبان هدف خود بنویسند.

 

2 کاربر از این خوشم آمد