fns4565
از on آگوست 26, 2019
10 views

آموزش تولید محتوا، برای مدیران کسب و کارهای اینترنتی بسیار ضروری است چرا که امروزه در سراسر وب، از شبکه های اجتماعی گرفته تا ایمیل ها، بنرهای تبلیغاتی و محتوای وب سایت ها، به محتوای تولید شده و یونیک نیازمند می باشند. در این راستا، امیر قمصری مدیر سایت نیوسئو، آموزش تولید محتوا به دانشجویان خود را در اولویت برنامه های آموزشی شان قرار داده اند. 

آموزش تولید محتوا برای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به صورت کلی شامل تولید محتوای متنی، تصویری و ویدئویی می باشد که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، معمولا بهتر است از محتوای تصویری و ویدئویی هدفمند استفاده نمود چرا که اینستاگرام بر پایه تصویر و بر اساس محتوای بصری تشکیل شده است.

ترفندهای بسیار زیادی در هنگام تولید محتوا برای اینستاگرام میتوان به کار برد که برخی از آن ها به صورت زیر می باشند:

استفاده از هشتگ ها در محتوای تولید شده، از جمله موارد ضروری است که اکثر افراد به آن توجه می کنند. اما این نکته مهم را نباید از یاد برد که هشتگ ها می بایست با محتوای تولید شده مرتبط باشند و بهتر است قبل از انتخاب هشتگ ها، در اینستاگرام هشتگ های پر استفاده و مرتبط به محتوای خود را جستجو نمایید و از آن ها در محتوایتان استفاده کنید.

محتوای تولید شده در اینستاگرام باید با هدف سرگرمی و لذت بردن مخاطبان شما صورت بگیرد.

یافتن ایده برای تولید محتوا، یکی از موارد مهمی است که در آموزش تولید محتوا نیوسئو به آن پرداخته شده است. نوشتن کپشن های جذاب نیز از جمله مواردی است که در اینستاگرام باید به آن توجه کرد.

برای تولید محتوای استوری این مهم را از یاد نبرید که این بخش اینستاگرام معمولا برای کسب اطلاعات از پشت صحنه کسب وکارها و یا زندگی شما می باشد بنابراین در تولید محتوا برای استوری اینستاگرام باید به جزئیات توجه کنید و ویدئو یا تصاویر مناسب درج کنید.

 

2 کاربر از این خوشم آمد